O mnie

Nazywam się Agnieszka Łazuk-Godlewska

PRACA

1 września 2017 roku rozpoczęłam pracę jako Psycholog na oddziale rehabilitacji neurologicznej i ogólnoustrojowej Białostockiego szpitala.

Od grudnia 2021 roku stacjonarnie oraz online prowadzę gabinet, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne okołoporodowe oraz konsultacje psychologiczne (w celu umówienia wizyty kliknij tutaj).

Od 1 lutego 2022 do 14 października 2022 roku umowa zlecenie polegająca na wykonywaniu usług w zakresie psychologii na wezwanie do pacjentki w Poliklinice Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy w Białymstoku.

Od kwietnia 2022 prowadzę wykłady „Psychologiczne aspekty ciąży i porodu.” w Szkole Rodzenia przy CM Ryska w Białymstoku.

WYKSZTAŁCENIE

Z wykształcenia jestem magistrem Psychologii o specjalności klinicznej.

Podyplomowo skończyłam Psychoonkologie, która uwrażliwiła mnie na tematy związane ze śmiercią i umieraniem.

Ukończyłam także pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia specjalistyczne w tym podejściu..

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Ciągle poszerzam swoje kompetencje, biorę udział w różnego rodzaju projektach, szkoleniach i warsztatach. Ostatnio skupiam się głównie na tematyce płodności oraz ogólnie rzecz ujmując na tematyce okołoporodowej.

 Nie chcę zajmować się wszystkimi „przypadkami”. Pragnę poświęcić się tej wyjątkowej a jakże w moim odczuciu zaniedbanej grupie osób- kobiet, mężczyzn i par, zmagających się z jakże często bolesnymi doświadczeniami.

Z wykształcenia jestem także aktorem scen muzycznych oraz wokalistką 😉

PRYWATNIE

Jestem mamą i żoną- to takie dwie role, które są dominujące w moim życiu.

W kontakcie z drugą osobą kieruje się empatią, akceptacją, uważnością oraz cenie sobie szczerość.

DYPLOMY/ CERTYFIKATY/ NAGRODY/ ZAŚWIADCZENIA